Güvenilir Sohbet Od...

Sohbet BlogSohbet Odalari 24 Mart 2021, Çarşamba 0 4315

Güvenilir Sohbet ve Chat Odaları

Türkiyenin En Güvenilir Sohbet Odaları denilince akla gelen ilk site olan Eschat ile sizlerde kişisel bilgilerinizi vermeden kolay ve güvenli sohbet edebilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir bir alanda sohbet etmek, insanlarla tanışmak ve güvenli chat anlayışını kavramak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz ve üye olmadan sohbet edilebilen kaliteli ortamlardan biriyle tanışmak için şimdi girişinizi yapın ve bizlerle sohbet etmenin keyfini çıkartın.

Sohbet Ederken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  • Sohbet esnasında sizlere özelden yazılmasını istemiyorsanız, özelinizi kapatmanız gerekebilir. Bunun için aşağıda gösterdiğim komutu herhangi bir odanın yazı yerine yazmalısınız. Aşağıdaki komutlardan ilk olanı; genel olarak özelinizi kapatmakta, diğeri ise sadece kayıtsız kişilere kapatmaya yaramaktadır.
  • En iyi ve seviyeli bir sohbet sitesi olmalı.
  • Sizlerden her hangi bir kimlik bilgisi istemeyen site olmalı
  • Üyelik gerektirmeyen sitelerde sohbet etmeye özen gösterin.
  • 7/24 her yerden sohbete bağlanabilen bir Sohbet sitesi olmalı

!ozelkapat

 

  • Radyo dinlemek ve radyo kanalından radyo programcılarıyla konuşmak için; bilgisayardan bağlanıyorsanız sağda bulunan play işaretine basmanız yeterli olacaktır. Kapatmak içinse yine aynı tuş kullanılmaktadır. Mobilden dinlemek için, yazı yerinin üst kısmında bulunan radyo butonuna yine tıklayabilirsiniz. #EsFM kanalından istek ve armağan içinse aşağıdaki komutları uygulamanız gerekmektedir.

!istek Sanatçı adı – Şarkı adı – Kime gideceği

  • Rumuz kayıt etmek istiyorsanız da ister menü iconuna tıklayarak oradan kayıt sayfasını açabilir, kolay yoldan kayıt için de yine yazı yazma yerine herhangi bir kanaldan veya apletlerimizden aşağıdaki komutu yazmanız yeterli olacaktır. /ns register sifre mail

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.