Elit İslami Evlilik...

BlogSohbet Odalari 1 Mart 2021, Pazartesi 1 7693

Elit İslami Evlilik Siteleri

Elit İslami Evlilik Siteleri ile sizlerde dinimize uygun şekilde insanlarla tanışmaya başlayabilir, evlilik yolunda güzel bir yola adım atabilirsiniz.

Türkiyenin en iyi Sohbet Siteleri ile sizlerde yeni yuva kurabilirsiniz.

Allah nezdinde hayatlarınızı birleştirerek huzur bulabilirsin. Huzurlu bir islami evlilik için kişilerin uyumu çok önemlidir. Erkek de kadın da dini vecibelerini yerine getiren, hayatın zorluklarına birlikte dayanmasını ve mutluluğun kıymetini bilen kişiler olmalıdır.
Müslüman bir erkekle kadının evlenmeleri için önce aileler tarafından birbirlerine uygun olup olmadıkları araştırılır daha sonra evlenmeleri uygun görülürse çiftlerin görüşmelerine müsade edilir. Sen de tüm islami kurallara uygun bir şekilde evlenmek istiyor ama doğru kişiyi henüz bulamadıysan islami evlilik sitesi izmir.net sayesinde aradığın kişiye kavuşabilirsin.
Evleneceğin insanda önemli olan seninle aynı inanışa ve yaşayışa sahip biriyle hayatını paylaşmaktır. İslamda evlilik temellerinden birisi de kadının ve erkeğin islamiyet içerisindeki görevlerini bilmesi, ibadetlerini aksatmamasıdır. İslamda evlilik kurallarına göre yaşayan ve hayatı paylaşan çiftler için huzur ve mutluluk da kaçınılmazdır. İslami kurallar ile çerçevesi çizilmiş bir evlilik yapmak istiyorsan, senin gibi Allah inancı tam, ibadet görevlerini yerine getiren biri ile evlenmelisin.

Huzurlu bir islami evlilik için kişilerin uyumu çok önemlidir. Erkek de kadın da dini vecibelerini yerine getiren, hayatın zorluklarına birlikte dayanmasını ve mutluluğun kıymetini bilen kişiler olmalıdır. Bu kişiler islami evlilik kurallarına uygun olarak imam nikahı ile evlenmeli, dualar ve temenniler eşliğinde bir yuva kurmalılar. İslamda evlilik kurallarına göre yaşayan ve hayatı paylaşan çiftler için huzur ve mutluluk da kaçınılmazdır. İslami kurallar ile çerçevesi çizilmiş bir evlilik yapmak istiyorsanız, sizin gibi Allah inancı tam, ibadet görevlerini yerine getiren, evliliğin kötü ve iyi anları kısaca hayatı paylaşmak olduğu bilen bir hayat arkadaşı aramalısınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recep dedi ki:

Herkese hayırlı kandiller

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.