Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir FARKLI SÜRÜM GİRİŞİ
play store app store

İslami Evlilik Siteleri, İslami Chat Odası

İslami Evlilik Siteleri, İslami Chat Odası

İslami Evlilik Siteleri

İslami Evlilik Siteleri ile sizlerde dinimize uygun şekilde insanlarla tanışmaya başlayabilir, evlilik yolunda güzel bir yola adım atabilirsiniz.

Türkiyenin en iyi Sohbet Siteleri ile sizlerde yeni yuva kurabilirsiniz.

Allah nezdinde hayatlarınızı birleştirerek huzur bulabilirsin. Huzurlu bir islami evlilik için kişilerin uyumu çok önemlidir. Erkek de kadın da dini vecibelerini yerine getiren, hayatın zorluklarına birlikte dayanmasını ve mutluluğun kıymetini bilen kişiler olmalıdır.
Müslüman bir erkekle kadının evlenmeleri için önce aileler tarafından birbirlerine uygun olup olmadıkları araştırılır daha sonra evlenmeleri uygun görülürse çiftlerin görüşmelerine müsade edilir. Sen de tüm islami kurallara uygun bir şekilde evlenmek istiyor ama doğru kişiyi henüz bulamadıysan islami evlilik sitesi eschat.net sayesinde aradığın kişiye kavuşabilirsin.
Evleneceğin insanda önemli olan seninle aynı inanışa ve yaşayışa sahip biriyle hayatını paylaşmaktır. İslamda evlilik temellerinden birisi de kadının ve erkeğin islamiyet içerisindeki görevlerini bilmesi, ibadetlerini aksatmamasıdır. İslamda evlilik kurallarına göre yaşayan ve hayatı paylaşan çiftler için huzur ve mutluluk da kaçınılmazdır. İslami kurallar ile çerçevesi çizilmiş bir evlilik yapmak istiyorsan, senin gibi Allah inancı tam, ibadet görevlerini yerine getiren biri ile evlenmelisin. https://mostbet-games.net/ch/

Huzurlu bir islami evlilik için kişilerin uyumu çok önemlidir. Erkek de kadın da dini vecibelerini yerine getiren, hayatın zorluklarına birlikte dayanmasını ve mutluluğun kıymetini bilen kişiler olmalıdır. Bu kişiler islami evlilik kurallarına uygun olarak imam nikahı ile evlenmeli, dualar ve temenniler eşliğinde bir yuva kurmalılar. İslamda evlilik kurallarına göre yaşayan ve hayatı paylaşan çiftler için huzur ve mutluluk da kaçınılmazdır. İslami kurallar ile çerçevesi çizilmiş bir evlilik yapmak istiyorsanız, sizin gibi Allah inancı tam, ibadet görevlerini yerine getiren, evliliğin kötü ve iyi anları kısaca hayatı paylaşmak olduğu bilen bir hayat arkadaşı aramalısınız. Gerçek ve seviyeli bir ortamda islami kurallara uygun sitemizde sizlerde gönül kapınızı açarak yuva kurabilirsiniz.

 

admin 981 okunma
1 Yorumlar
Recep

Herkese hayırlı kandiller

Cevap bırakın

alt dalga
Sohbet Odaları