Kayıt Olmadan Görün...

BlogSohbet Odalari 12 Mart 2021, Cuma 0 6021

Kayıt Olmadan Görüntülü Sohbet

Kayıt Olmadan Görüntülü Sohbet odaları ile sizlerde üyelik gerektirmeden rumuz alarak harika vakit geçirebilirsiniz.

Türkiyenin her yerinden, her şehirden insanlarla canlı olarak sohbet etmeye başlayabilir, yeni arkadaşlarla tanıyarak kendinize kalıcı dostluklar edinebilirsiniz.

Her zaman sizlere kaliteli ve seviyeli bir ortam için uğraşan sitemiz üzerinden günün her saati yeni insanlarla tanışma fırsatı, bulabilir bununla birlikte ücretsiz chat yapabilirsiniz.

Bir çok siteye bakarak sitemiz tamamen Bedava Sohbet hizmeti vermekte olup, kayıt olmadan görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Rastgele İnsanlarla Görüntülü Sohbet edebilir, dilerseniz yazılı chat yapmaya başlayabilir, eğlenceli oyun kanallarimizda vakit geçirebilir, radyo yayinlarimizi dinleyerek hoş vakit geçirebilirsiniz.

En çok tercih edilen ve en eski sohbet odaları olan sitemize bilgisayar, tablet, ve cep telefonlarından giriş yaparak üyelik gerektirmeden görüntülü mobil sohbet edebilirsiniz.

Sizlerde Üye olmadan görüntülü sohbet etmek istiyorum diyorsanız o halde doğru adrestesiniz. Sohbetay ailesi sizlere diğer sohbet ve arkadaşlık siteleri gibi üyelik forumları, kişisel bilgilerinizi istemeyecektir. Kişisel bilgilerinizi paylaşmadan kendinize bir Nickname belirleyerek anında ücretsiz sohbet etmeye ne dersiniz? Sizlerde Üye olmadan chat yapmak istiyorum diyor ve kişisel bilgileriniz gizli kalarak yeni arkadaşlarla anında sohbet’in keyfini çıkarmak istiyorsanız o halde doğru adrestesiniz. Anında sohbet odalarımıza hiç bir üyelik gerçekleştirmeden bedava olarak bağlanın 7/24 eğlenceli sohbet’in keyfini bizlerle bedava olarak çıkarabilirsiniz.

Eğer ciddi bir biçimde internet kullanıyorsanız sürekli olarak alışkanlık haline geldiyse bu durum. Sizin diğer insanlardan daha fazla dikkat ederek interneti kullanmanızda yarar vardır. Özellikle arkadaşlık ve sohbet sitelerini yoğun olarak kullanıyorsanız bu yazıyı dikkate almanızda yarar vardır. Kişisel bilgilerini isteyen sitelerden uzak durun ve asla bilgilerinizi o siteye yazmayın bir paylaşım da bulunmayın. Biliniz ki o siteler paravan olarak kurulmuşlardır yani belirli bir kitleye hizmet etmek yerine geçici olarak kurulmuştur ve sizlerin bilgilerinizi alıp başka yerlerde sizi zora sokacak şekillerde kullanmak suretiyle açılmış yerlerdir.

Mantıklı olarak düşünüldüğün de bir sosyal arkadaşlık sitesi sizden niçin tam bilgilerinizi istesin ki. Takma isim ve bir mail adresi yoluyla da bu işlem gerçekleştirilebilir. Sizlerden kredi kartı numaranızı veya buna benzer banka hesap numaranızı isteyen sitelerden kaçının ve onlara itibar etmeyin. Bunları sizlere bilgi edinmeniz amacı ile yazıyoruz. Çünkü bu tür olaylar binlerce kişinin başına geldi ve gelmeye de devam etmektedir. Bu konu da cahil olmayın lütfen o bilgiler ancak resmi işlemlerin gerçekleştirilmesi esnasında istenilebilir ve verilebilir. Resmi olmayan sitelere sakın bu tür bilgileri yüklemeyiniz. İnternet dünyasın da milyonlarca site mevcuttur kimin nasıl bir niyetle bir site kurduğunu kimse bilemez. Siz tedbirini alın ve ona göre hareket edin. Söylediğimiz gibi uyelik istemeyen sohbet siteleri veya uye olmadan sohbet istiyorum gibi yazıları yazarak bu türde hizmet sunan siteleri tercih ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.