Mobil sohbet; insanların akıllı android telefonlar aracılığı ile sesli ve kameralı sohbet odalarına bağlanarak sohbet etme imkanını bulmalarını sağlayan bir sohbet/chat sistemidir. Mobil sohbet teknoloji harikası olan bir buluş olarak, kullanıcılarının hızlı bir şekilde sorunsuz sohbet odalarına bağlanmalarını sağlar. Herhangi bir  program yazılımı, kurulumu yapmadan sohbet odalarına giriş yapmak mümkündür.

Mobil sohbet terimi altında, Eschat sitesi olarak kullanıcılarımıza daima daha kaliteli hizmetler sunma gayretindeyiz. Sitemizde onlarca ayrı ayrı sohbet oyun yarışma radyo odaları yer almaktadır. Tamamen insanların özgür olacağı sitemizde herhangi bir sorun yaşamayacaklardır. Sohbet odalarımızda kurallarımız ve yetkili arkadaşlarımız olduğu için olumsuz durumlarda gerekli işlemler yapılacaktır. Gönül rahatlığı ile tamamen aile ortamı içeren sitemizde eğlenceli vakitler geçirerek en samimi kişileri tanıma olanağına sahip olacaksınız.

Eschat sitemize giriş yapmak için sınırları ve engelleri ortadan kaldırır. Bilgisayar zorunluluğu olmadan sizlerle birlikte gittiğiniz her yerden telefonlarınız ile sitemize giriş yapabileceksiniz. Her şeyi ile bedava hizmetler sunan sitemiz, kullanıcılarına bedava sohbet odalarında yeni kişiler  ve arkadaşlar ile keyifli muhabbet ortamına zemin hazırlamıştır. Birbirinden eğlenceli olanaklardan faydalanmak için sitemize giriş yapmanız yeterlidir.

Ayrıca İrc Forumlari ile olan ortaklığımız sayesinde güncel konulara ulaşabilir yeni makaleler okuyabilir gündemi canlı takip edebilirsiniz.