Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir FARKLI SÜRÜM GİRİŞİ
play store app store

Rastgele görüntülü chat

Rastgele görüntülü chat

Rastgele görüntülü chat odası

Rastgele görüntülü sohbet odalarında, nazik ve sabırlı olun. Muhataplara karşı kaba olmayın ve onlara karşı doğru davranın. Bunlar sadece çevrimiçi sohbet ruletinde değil, genel olarak İnternet’teki en temel iletişim kurallarıdır. Bununla birlikte, özellikle çevrimiçi sohbet ruletinde iletişim kurmak için yararlı olan birkaç ipucu vardır:

Rastgele Görüntülü Sohbet

  • 1. Web sohbet kamerasını ve ışığınızı kurun. Kameranın masaya veya başka bir yere değil, size yönelik olduğundan ve görüntünün net olduğundan emin olun.
  • 2. Ses kalitesinin iyi olduğundan emin olun. Arızalı bir mikrofonlu sohbet tüm iletişimi mahvedebilir. Ses kalitesiz ise yenisini almak daha iyidir, çok pahalı olmayan bir model bile iş görür.
  • 3. EsChat.net politikalarını ihlal eden kullanıcıları bildirin. Her zaman kabul edilemez davranışları takip etmeye ve suçluları erkenden yasaklamaya çalışıyoruz, ancak sizin yardımınız sayesinde denetleme süreci daha hızlı ve daha verimli hale geliyor.
  • 4. Bir e başlamadan önce etrafınıza bir düzen koyun: bu şekilde muhatabın gözünde bakımlı ve yerleşik görüneceksiniz. 5 dakikanızı temizliğe ayırın, pişman olmayacaksınız.
  • 5. Görüşme sırasında sadece ekrana değil web kamerasına da bakmaya çalışın. Bu, karşınızdaki kişiye göz teması kuruyormuşsunuz izlenimi verecek ve böylece daha iyi temas kurulmasına yardımcı olacaktır.

En önemlisi, EsChat.net Sesli Chat sitesini zevkle kullanın, iletişim kurun, ilginç insanlar bulun ve pozitif kalın. Herhangi bir sohbet ruletinde başarının ana kuralı budur!

admin 250 okunma
1 Yorumlar
ZaMaN

emeginize sağlık

Cevap bırakın

alt dalga
Sohbet Odaları