Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir FARKLI SÜRÜM GİRİŞİ
play store app store

Bot Chat, Sohbet Botu

Bot Chat, Sohbet Botu

       Bot Chat

Türkiyenin en iyi sohbet odaları olan Eschat.net ile Bot Chat deneyimine hazır olun.

Chat Bot Nedir ?

Chatbot uygulaması sayesinde belediyecilik hizmetlerini sosyal medyada (Facebook Messenger, Whatsapp vb.), kurum web sayfanızda ve bir çok iletişim kanalında kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

 

Yazılıma kurumunuza özel tanımlanarak kurulumu yapılan sistem, yapay zeka sayesinde kendini geliştirerek vatandaş memnuniyetini arttıracaktır.

İnternetin evriminde bir sonraki halka olarak görüldüğü ve kısa bir süre içinde hemen herkesin bot’lardan konuşmaya başlayacağını düşünürsek, bot ve bu bağlamda chatbot’unun ne olduğu yerinde bir soru. Konuya hiç aşina olmayanlar için bot internette verilen bir görevi yerine getiren programlar. Genellikle tekrar eden görevlerde kullanılan bot’lar tüm bir web sitesi içeriğini indirmekten DDoS saldırılarına ve sahte trafik yaratmaktan spam e-posta gönderimine kadar çok farklı fonksiyonları yerine getirebiliyor. Bu tip bot’ların en önemli avantajları arasında hız ve kapasite ilk sıralarda yer alıyor.

Chatbot’ları ise kullandığımız mesajlaşma/chat uygulamalarında “yaşayan” ve isminden müstesna sizinle sohbet edebilen bot’lar. Ancak etkileşimleri metin ile sınırlı değil. Bir çağrı merkezini aradığınızda size ne istediğinizi soran ve siz defalarca “Müşteri temsilcisi” dedikten sonra sizi kart menüsüne de aktarabiliyorlar. Geliştirilmeye açıklar evet ancak bu halde bile çağrı merkezleri için ciddi verimlilik sağlıyorlar. Yine de tüm chat bot’ları bu örnekle genellememek gerekiyor zira henüz yolun başında olduğumuz chatbot’ların kısa sürede milyonlarca türünün oluşması bekleniyor.

Chatbot’ları için neden yeni uygulamalar deniliyor?

Chatbot’ların mobilde uygulamaların yerini alması bekleniyor. Daha doğrusu uygulama dışında bugüne kadar kullanıcısına dokunmak için bir çözüm bulamayan internet hizmet/servis/ürünlerine iyi bir alternatif kurgulanması planlanıyor.

Ücretsiz Chat Bot sistemi ile sizlerde kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

Koruma Chat Botları, Radyo Chat Botu, Yarışma Chat Botları sayesinde güvenilir bir Sohbet ortamında chat yapmaya devam edebilirsiniz.

admin 461 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
meritking giriş madridbet giriş madridbet giriş kingroyal giriş meritking güncel giriş grandpashabet süperbet